ILD55-X007 Vishay Semiconductors
Hersteller: Vishay Semiconductors
Transistor Output Optocouplers Photodarlington Out Dual CTR > 100%
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ILD55-X007 Vishay Semiconductors
Description: OPTOISO 5.3KV 2CH DARL 8SMD, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SMD, Gull Wing, Output Type: Darlington, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.25V, Input Type: DC, Current - Output / Channel: 125mA, Voltage - Isolation: 5300Vrms, Current Transfer Ratio (Min): 100% @ 10mA, Vce Saturation (Max): 1V, Supplier Device Package: 8-SMD, Voltage - Output (Max): 55V, Rise / Fall Time (Typ): 10µs, 35µs, Number of Channels: 2, Current - DC Forward (If) (Max): 60 mA.
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ILD55-X007 | Hersteller : Vishay Semiconductor Opto Division |