Technische Details LP0402N5500ANTR500 KYOCERA AVX Components
Description: LOW PASS FILTER, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 5.5GHz Center, Insertion Loss: 0.5dB, Bandwidth: 300MHz, Height (Max): 0.016" (0.40mm).
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LP0402N5500ANTR500 | Hersteller : KYOCERA AVX Components |
RF Filter Low Pass 5350MHz to 5650MHz 0.5dB SMD 4Pin 0402 T/R |
auf Bestellung 259 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
| LP0402N5500ANTR\500 | Hersteller : KYOCERA AVX |
Signal Conditioning 5500MHz 0402 Low Pas s Filter |
auf Bestellung 370 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
Produkt ist nicht verfügbar |
Produkt ist nicht verfügbar |