Produkte > NXP SEMICONDUCTORS > MC10XS3535DHFK
MC10XS3535DHFK
MC10XS3535DHFK NXP Semiconductors
784913323554837mc10xs3535.pdf
Hersteller: NXP Semiconductors
Power Switch Hi Side 5-OUT 0.14A 0.055Ohm 24-Pin Power QFN EP Tray Automotive AEC-Q100
auf Bestellung 166 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC10XS3535DHFK NXP Semiconductors
Description: IC PWR SWITCH N-CHAN 1:6 24PQFN, Packaging: Tray, Features: Watchdog Timer, Package / Case: 24-PowerQFN, Output Type: N-Channel, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 6, Interface: SPI, Switch Type: General Purpose, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Output Configuration: High Side, Rds On (Typ): 10mOhm (Max), 35mOhm (Max), Voltage - Load: 7V ~ 20V, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 5.5V, Ratio - Input:Output: 1:6, Supplier Device Package: 24-PQFN (12x12), Fault Protection: Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, UVLO, Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote MC10XS3535DHFK
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC10XS3535DHFK MC10XS3535DHFK Hersteller : NXP USA Inc. Description: IC PWR SWITCH N-CHAN 1:6 24PQFN
Packaging: Tray
Features: Watchdog Timer
Package / Case: 24-PowerQFN
Output Type: N-Channel
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 6
Interface: SPI
Switch Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Output Configuration: High Side
Rds On (Typ): 10mOhm (Max), 35mOhm (Max)
Voltage - Load: 7V ~ 20V
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 5.5V