Produkte > MOTOROLA > MC33390D
MC33390D MOTOROLA
MC33390.pdf
Hersteller: MOTOROLA
SOP8
auf Bestellung 23500 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC33390D MOTOROLA
Description: IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Transceiver, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Voltage - Supply: 9V ~ 16V, Number of Drivers/Receivers: 1/1, Data Rate: 10.4Kbps, Supplier Device Package: 8-SOIC, Receiver Hysteresis: 200 mV, Duplex: Half.
Weitere Produktangebote MC33390D
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC33390D MC33390D Hersteller : NXP USA Inc. MC33390.pdf Description: IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Transceiver
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Voltage - Supply: 9V ~ 16V
Number of Drivers/Receivers: 1/1
Data Rate: 10.4Kbps
Supplier Device Package: 8-SOIC
Receiver Hysteresis: 200 mV