Produkte > NXP USA INC. > MC33SB0400ESR2
MC33SB0400ESR2
MC33SB0400ESR2 NXP USA Inc.
MC33SB0400SM.pdf
Hersteller: NXP USA Inc.
Description: LOW SIDE DRIVER X4, WHEEL SPEED
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 48-VFQFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount, Wettable Flank
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Voltage - Supply: 3.3V, 5V
Applications: Motorcycle Braking
Current - Supply: 10mA
Supplier Device Package: 48-HVQFN (7x7)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC33SB0400ESR2 NXP USA Inc.
Description: LOW SIDE DRIVER X4, WHEEL SPEED, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 48-VFQFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Wettable Flank, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Voltage - Supply: 3.3V, 5V, Applications: Motorcycle Braking, Current - Supply: 10mA, Supplier Device Package: 48-HVQFN (7x7).