Produkte > FREESCALE > MC68302CAG16VC
MC68302CAG16VC FREESCALE
MC68302TIMING.pdf
Hersteller: FREESCALE
auf Bestellung 2100 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC68302CAG16VC FREESCALE
Description: IC MPU M683XX 16MHZ 144LQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 144-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 16MHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Core Processor: M68000, Voltage - I/O: 3.3V, Supplier Device Package: 144-LQFP (20x20), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 8/16-Bit, Co-Processors/DSP: Communications; RISC CPM, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No, Additional Interfaces: GCI, IDL, ISDN, NMSI, PCM, SCPI.
Weitere Produktangebote MC68302CAG16VC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC68302CAG16VC MC68302CAG16VC Hersteller : NXP USA Inc. MC68302TIMING.pdf Description: IC MPU M683XX 16MHZ 144LQFP
Packaging: Tray
Package / Case: 144-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 16MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Core Processor: M68000
Voltage - I/O: 3.3V