Produkte > NXP USA INC. > MC68302EH25CR2
MC68302EH25CR2
MC68302EH25CR2 NXP USA Inc.
MC68302TIMING.pdf
Hersteller: NXP USA Inc.
Description: IC MPU M683XX 25MHZ 132PQFP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 132-BQFP Bumpered
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 25MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: M68000
Voltage - I/O: 5.0V