Produkte > NXP USA INC. > MC68360AI25L
MC68360AI25L
MC68360AI25L NXP USA Inc.
MC68360.pdf
Hersteller: NXP USA Inc.
Description: IC MPU M683XX 25MHZ 240FQFP
Packaging: Bulk
Package / Case: 240-BFQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 25MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: CPU32+
Voltage - I/O: 5.0V
Supplier Device Package: 240-FQFP (32x32)
Ethernet: 10Mbps (1)
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit
Co-Processors/DSP: Communications; CPM
RAM Controllers: DRAM
Graphics Acceleration: No
Additional Interfaces: SCC, SMC, SPI
Part Status: Obsolete
auf Bestellung 74 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC68360AI25L NXP USA Inc.
Description: IC MPU M683XX 25MHZ 240FQFP, Packaging: Bulk, Package / Case: 240-BFQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 25MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Core Processor: CPU32+, Voltage - I/O: 5.0V, Supplier Device Package: 240-FQFP (32x32), Ethernet: 10Mbps (1), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: Communications; CPM, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No, Additional Interfaces: SCC, SMC, SPI, Part Status: Obsolete.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 85 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
MC68360AI25L Hersteller : FREESCALE MC68360.pdf 32-bit MCU; 2,5kB-RAM; 5V; 25MHz; SPI; 0°C ~ 70°C; MC68360AI25L 68360ai25l
Anzahl je Verpackung: 1 Stücke
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MC68360AI25L MC68360AI25L Hersteller : NXP USA Inc. MC68360.pdf Description: IC MPU M683XX 25MHZ 240FQFP
Packaging: Tray
Package / Case: 240-BFQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 25MHz
Core Processor: CPU32+
Voltage - I/O: 5.0V