Produkte > FREESCALE > MC68376BACAB20
MC68376BACAB20 FREESCALE
MC68376_336.pdf
Hersteller: FREESCALE
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC68376BACAB20 FREESCALE
Description: IC MCU 32BIT ROMLESS 160QFP, Packaging: Tray, Package / Case: 160-BQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 20MHz, RAM Size: 7.5K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Oscillator Type: External, Program Memory Type: ROMless, Core Processor: CPU32, Data Converters: A/D 16x10b, Core Size: 32-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.75V ~ 5.25V, Connectivity: CANbus, EBI/EMI, SCI, SPI, Peripherals: POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 160-QFP (28x28), Number of I/O: 18, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote MC68376BACAB20
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tray
Package / Case: 160-BQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 20MHz
RAM Size: 7.5K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator Type: External
Program Memory Type: ROMless
Core Processor: CPU32
Data Converters: A/D 16x10b
Core Size: 32-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.75V ~ 5.25V