Produkte > NXP USA INC. > MC68EN360ZQ25VL
MC68EN360ZQ25VL
MC68EN360ZQ25VL NXP USA Inc.
MC68360.pdf
Hersteller: NXP USA Inc.
Description: IC MPU M683XX 25MHZ 357BGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 357-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 25MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: CPU32+
Voltage - I/O: 3.3V
Supplier Device Package: 357-PBGA (25x25)
Ethernet: 10Mbps (1)
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit
Co-Processors/DSP: Communications; CPM
RAM Controllers: DRAM
Graphics Acceleration: No
Additional Interfaces: SCC, SMC, SPI
auf Bestellung 136 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC68EN360ZQ25VL NXP USA Inc.
Description: IC MPU M683XX 25MHZ 357BGA, Packaging: Bulk, Package / Case: 357-BBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 25MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Core Processor: CPU32+, Voltage - I/O: 3.3V, Supplier Device Package: 357-PBGA (25x25), Ethernet: 10Mbps (1), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: Communications; CPM, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No, Additional Interfaces: SCC, SMC, SPI.
Weitere Produktangebote MC68EN360ZQ25VL
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC68EN360ZQ25VL MC68360.pdf
auf Bestellung 220 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
MC68EN360ZQ25VL MC68EN360ZQ25VL Hersteller : NXP USA Inc. MC68360.pdf Description: IC MPU M683XX 25MHZ 357BGA
Packaging: Tray
Package / Case: 357-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 25MHz
Core Processor: CPU32+
Voltage - I/O: 3.3V