Produkte > MC6 > MC68LC302AF20VCT
MC68LC302AF20VCT
MC68LC302.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 450 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC68LC302AF20VCT
Description: IC MPU M683XX 20MHZ 100LQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 100-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 20MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Core Processor: M68000, Voltage - I/O: 3.3V, Supplier Device Package: 100-LQFP (14x14), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 8/16-Bit, Co-Processors/DSP: Communications; RISC CPM, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No, Additional Interfaces: GCI, IDL, ISDN, NMSI, PCM, SCPI.
Weitere Produktangebote MC68LC302AF20VCT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC68LC302AF20VCT MC68LC302AF20VCT Hersteller : NXP USA Inc. MC68LC302.pdf Description: IC MPU M683XX 20MHZ 100LQFP
Packaging: Tray
Package / Case: 100-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 20MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: M68000
Voltage - I/O: 3.3V