Produkte > NXP / FREESCALE > MC68MH360AI25L
MC68MH360AI25L
MC68MH360AI25L NXP / Freescale
MC68360-1154452.pdf
Hersteller: NXP / Freescale
Microprocessors - MPU QUICC 2SMC 1SPI
auf Bestellung 24 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC68MH360AI25L NXP / Freescale
Description: IC MPU M683XX 25MHZ 240FQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 240-BFQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 25MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Core Processor: CPU32+, Voltage - I/O: 5.0V, Supplier Device Package: 240-FQFP (32x32), Ethernet: 10Mbps (1), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: Communications; CPM, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No, Part Status: Obsolete, Additional Interfaces: SCC, SMC, SPI.
Weitere Produktangebote MC68MH360AI25L
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC68MH360AI25L Hersteller : Freescale MC68MH360UM.pdf 08+;
auf Bestellung 13000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
MC68MH360AI25L MC68MH360AI25L Hersteller : NXP USA Inc. MC68MH360UM.pdf Description: IC MPU M683XX 25MHZ 240FQFP
Packaging: Tray
Package / Case: 240-BFQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 25MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: CPU32+
Voltage - I/O: 5.0V