Produkte > FREESCALE > MC68MH360RC25L
MC68MH360RC25L FREESCALE
MC68360.pdf
Hersteller: FREESCALE
PGA 04+
auf Bestellung 250 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC68MH360RC25L FREESCALE
Description: IC MPU M683XX 25MHZ 241PGA, Packaging: Tray, Package / Case: 241-BEPGA, Mounting Type: Through Hole, Speed: 25MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Core Processor: CPU32+, Voltage - I/O: 5.0V, Supplier Device Package: 241-PGA (47.24x47.24), Ethernet: 10Mbps (1), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: Communications; CPM, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No, Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote MC68MH360RC25L
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC68MH360RC25L Hersteller : NXP USA Inc. MC68360.pdf Description: IC MPU M683XX 25MHZ 241PGA
Packaging: Tray
Package / Case: 241-BEPGA
Mounting Type: Through Hole
Speed: 25MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: CPU32+
Voltage - I/O: 5.0V