Produkte > MC6 > MC68MH360ZQ33L
MC68MH360ZQ33L
MC68MH360UM.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 15 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC68MH360ZQ33L
Description: IC MPU M683XX 33MHZ 357BGA, Packaging: Tray, Package / Case: 357-BBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 33MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Core Processor: CPU32+, Voltage - I/O: 5.0V, Supplier Device Package: 357-PBGA (25x25), Ethernet: 10Mbps (1), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: Communications; CPM, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No, Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote MC68MH360ZQ33L
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC68MH360ZQ33L MC68MH360ZQ33L Hersteller : NXP USA Inc. MC68MH360UM.pdf Description: IC MPU M683XX 33MHZ 357BGA
Packaging: Tray
Package / Case: 357-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 33MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: CPU32+
Voltage - I/O: 5.0V