Produkte > MOTOROLA > MC88915TFN133R2
MC88915TFN133R2 MOTOROLA
Hersteller: MOTOROLA
0035+ PLCC-28
auf Bestellung 922 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC88915TFN133R2 MOTOROLA
Description: IC CLOCK DRIVER 28PLCC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 28-LCC (J-Lead), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, TTL, Frequency - Max: 133MHz, Type: Clock Driver, Fanout Distribution, Multiplexer, Input: TTL, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V, Ratio - Input:Output: 3:8, Differential - Input:Output: No/No, Supplier Device Package: 28-PLCC (11.51x11.51), PLL: Yes, Divider/Multiplier: Yes/Yes, Number of Circuits: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote MC88915TFN133R2
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC88915TFN133R2 MC88915TFN133R2 Hersteller : NXP USA Inc. Description: IC CLOCK DRIVER 28PLCC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 28-LCC (J-Lead)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS, TTL
Frequency - Max: 133MHz
Type: Clock Driver, Fanout Distribution, Multiplexer
Input: TTL
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V