Produkte > MCF > MCF5235CVF150
MCF5235CVF150
MCF523x.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MCF5235CVF150
Description: IC MCU 32BIT ROMLESS 256MAPBGA, Packaging: Tray, Package / Case: 256-LBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 150MHz, RAM Size: 64K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Oscillator Type: External, Program Memory Type: ROMless, Core Processor: Coldfire V2, Core Size: 32-Bit Single-Core, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.4V ~ 1.6V, Connectivity: CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I2C, SPI, UART/USART, Peripherals: DMA, WDT, Supplier Device Package: 256-MAPBGA (17x17), Number of I/O: 113, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote MCF5235CVF150
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tray
Package / Case: 256-LBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 150MHz
RAM Size: 64K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator Type: External
Program Memory Type: ROMless
Core Processor: Coldfire V2
Core Size: 32-Bit Single-Core
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.4V ~ 1.6V