Produkte > MCF > MCF5407CAI220
MCF5407CAI220
MCF5407.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 89 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MCF5407CAI220
Description: IC MCU 32BIT ROMLESS 208FQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 208-BFQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 220MHz, RAM Size: 4K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Oscillator Type: External, Program Memory Type: ROMless, Core Processor: Coldfire V4, Core Size: 32-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.65V ~ 3.6V, Connectivity: EBI/EMI, I2C, UART/USART, Peripherals: DMA, WDT, Supplier Device Package: 208-FQFP (28x28), Number of I/O: 16, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote MCF5407CAI220
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tray
Package / Case: 208-BFQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 220MHz
RAM Size: 4K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator Type: External
Program Memory Type: ROMless
Core Processor: Coldfire V4
Core Size: 32-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.65V ~ 3.6V