Produkte > MD7 > MD7IC2755NR1
MD7IC2755NR1
MD7IC2755N.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MD7IC2755NR1
Description: IC RF AMP WIMAX 2.7GHZ TO270, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-270-14 Variant, Flat Leads, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 2.7GHz, RF Type: WiMax, Voltage - Supply: 28V, Gain: 25dB, Current - Supply: 275mA, P1dB: 44.8dBm, Test Frequency: 2.7GHz, Supplier Device Package: TO-270 WB-14.
Weitere Produktangebote MD7IC2755NR1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MD7IC2755NR1 MD7IC2755NR1 Hersteller : NXP USA Inc. MD7IC2755N.pdf Description: IC RF AMP WIMAX 2.7GHZ TO270
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-270-14 Variant, Flat Leads
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 2.7GHz
RF Type: WiMax
Voltage - Supply: 28V
Gain: 25dB
Current - Supply: 275mA
P1dB: 44.8dBm
Test Frequency: 2.7GHz
Supplier Device Package: TO-270 WB-14
Produkt ist nicht verfügbar
MD7IC2755NR1 Hersteller : NXP / Freescale MD7IC2755N-1126915.pdf RF Amplifier HV7IC 2700MHZ TO272WB14