Produkte > SUNON > MF30100V1-1000U-A99
MF30100V1-1000U-A99 Sunon
MF30100V1-1000U-A99D03053280G-00-0_Ref.pdf
Hersteller: Sunon
MF30100V1-1000U-A99
auf Bestellung 349 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MF30100V1-1000U-A99 Sunon
Category: DC5V Fans, Description: Fan: DC; axial; 5VDC; 30x30x10mm; 9.3m3/h; 23dBA; Vapo; 11000rpm, Type of fan: DC, Kind of fan: axial, Supply voltage: 5V DC, Operating voltage: 2.5...6V DC, Fan dimensions: 30x30x10mm, Power consumption: 0.6W, Current rating: 0.12A, Fan efficiency: 9.3m3/h, Noise level: 23dBA, Kind of Bearing: Vapo, Rotational rate/speed: 11000rpm, Min. insulation resistance: 10MΩ, Impeller material: thermoplastic, Enclosure material: thermoplastic, Leads: leads x2, Operating temperature: -10...70°C, Static pressure: 5.08mm H2O, Flammability rating: UL94V-0, Fan motor: brushless DC, Wire size: 28AWG, Additional functions: autorestart, Lead length: 0.145m, Insulation class: A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 1431 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
MF30100V1-1000U-A99 (MF30100V1-A99-A)
Produktcode: 164637
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Gehäuse, Halter, Montage- und Installationselemente > Lüfter und Zubehör
Produkt ist nicht verfügbar
MF30100V1-1000U-A99 MF30100V1-1000U-A99 Hersteller : Sunon Fans MF30100V1-1000U-A99D03053280G-00-0_Ref.pdf Description: FAN AXIAL 30X10MM VAPO 5VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 5VDC
Size / Dimension: Square - 30mm L x 30mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 11000 RPM
Air Flow: 5.5 CFM (0.154m³/min)
Width: 10.00mm
Weight: 0.018 lb (8.16 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 23.0dB(A)
Static Pressure: 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 600 mW
Produkt ist nicht verfügbar
MF30100V1-1000U-A99 MF30100V1-1000U-A99 Hersteller : Sunon MF30100V1_1000U_A99D03053280G_00_0_Ref.pdf DC Fans DC Axial Fan, 30x30x10mm, 5VDC, 5.5CFM, 0.2"H2O, Vapo, 2xWire, Auto Restart
MF30100V1-1000U-A99 MF30100V1-1000U-A99 Hersteller : SUNON MF30100V1-A99-A.pdf Category: DC5V Fans
Description: Fan: DC; axial; 5VDC; 30x30x10mm; 9.3m3/h; 23dBA; Vapo; 11000rpm
Type of fan: DC
Kind of fan: axial
Supply voltage: 5V DC
Operating voltage: 2.5...6V DC
Fan dimensions: 30x30x10mm
Power consumption: 0.6W
Current rating: 0.12A
Fan efficiency: 9.3m3/h
Noise level: 23dBA
Kind of Bearing: Vapo
Rotational rate/speed: 11000rpm
Min. insulation resistance: 10MΩ
Impeller material: thermoplastic
Enclosure material: thermoplastic
Leads: leads x2
Operating temperature: -10...70°C
Static pressure: 5.08mm H2O