MF50101V1-1000U-G99
MF50101V1-1000U-G99 Sunon
MF50101V1-G99-A.pdf
Produktcode: 180018
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller: Sunon
Abmessungen, mm: 50x50x10 mm
Spannung, V: 12 DC
Luftvolumen, m3/Stunde: 23,32 м³/год.
Leistung, Watt: 0,84 Вт
Lärm, dB: 30,7 дБ
Rotationsgeschwindigkeit, r/min: 5600 об/хв
Beschreibung: Підшипник Vapo (магнітна підвіска)
Produkt ist nicht verfügbar
erwartet 50 St.:
50 St. - erwartet
Preis
MF50101V1-1000U-G99 MF50101V1-1000U-G99 Hersteller : Sunon Fans (D05059820G-01)-1.pdf Description: FAN 50X10MM 12VDC 13.8CFM
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 5800 RPM
Air Flow: 13.8 CFM (0.386m³/min)
Width: 10.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 30.7dB(A)
Static Pressure: 0.150 in H2O (37.4 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 840 mW
auf Bestellung 405 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
MF50101V1-1000U-G99 Hersteller : Sunon (D05059820G-01)-1.pdf MF50101V1-1000U-G99
auf Bestellung 2841 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 21
MF50101V1-1000U-G99 Hersteller : Sunon MF50101V1_1000U_G99_D05059820G_01_1.pdf DC Fans DC Axial Fan, 50x50x10mm, 12VDC, Vapo, 3x Lead Wires, Auto Restart, Tachometer
auf Bestellung 198 Stücke:
MF50101V1-1000U-G99 MF50101V1-1000U-G99 Hersteller : SUNON MF50101V1-G99-A.pdf Category: DC12V Fans
Description: Fan: DC; axial; 12VDC; 50x50x10mm; 23.32m3/h; 30.7dBA; Vapo; 5800rpm
Type of fan: DC
Kind of fan: axial
Supply voltage: 12V DC
Operating voltage: 4.5...13.8V DC
Fan dimensions: 50x50x10mm
Power consumption: 0.84W
Current rating: 70mA
Fan efficiency: 23.32m3/h
Noise level: 30.7dBA
Kind of Bearing: Vapo
Signal output: F type
Rotational rate/speed: 5800rpm
Min. insulation resistance: 10MΩ
Insulation class: A
Leads: leads x3
Lead length: 0.295m
Operating temperature: -10...70°C
Flammability rating: UL94V-0
Additional functions: autorestart
Fan motor: brushless DC
Static pressure: 3.81mm H2O