MHT1004GNR3 Freescale Semiconductor
PHGL-S-A0002378565-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Freescale Semiconductor
Description: RF MOSFET LDMOS 32V OM780-2
Packaging: Bulk
Package / Case: OM-780-2G
Current Rating (Amps): 10µA
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 2.45GHz
Power - Output: 280W
Gain: 15.2dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: OM-780-2 Gull
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 32 V
Current - Test: 100 mA
auf Bestellung 46 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MHT1004GNR3 Freescale Semiconductor
Description: RF MOSFET LDMOS 32V OM780-2, Packaging: Bulk, Package / Case: OM-780-2G, Current Rating (Amps): 10µA, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 2.45GHz, Power - Output: 280W, Gain: 15.2dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: OM-780-2 Gull, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 32 V, Current - Test: 100 mA.
Weitere Produktangebote MHT1004GNR3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MHT1004GNR3 Hersteller : NXP / Freescale MHT1004N-1126797.pdf RF MOSFET Transistors RF Power LDMOS Transistor for Consumer and Commercial Cooking, 2450 MHz, 300 W, 32 V