Produkte > NXP SEMICONDUCTORS > MMRF1008GHR5
MMRF1008GHR5
MMRF1008GHR5 NXP Semiconductors
293335026346299mmrf1008h.pdf
Hersteller: NXP Semiconductors
Trans RF MOSFET N-CH 100V 3-Pin CFM T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MMRF1008GHR5 NXP Semiconductors
Description: RF MOSFET LDMOS 50V NI780, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: NI-780GH-2L, Current Rating (Amps): 100µA, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 900MHz ~ 1.215GHz, Power - Output: 275W, Gain: 20.3dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: NI-780GH-2L, Part Status: Last Time Buy, Voltage - Rated: 100 V, Voltage - Test: 50 V, Current - Test: 100 mA.
Weitere Produktangebote MMRF1008GHR5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MMRF1008GHR5 Hersteller : NXP USA Inc. Description: RF MOSFET LDMOS 50V NI780
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: NI-780GH-2L
Current Rating (Amps): 100µA
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 900MHz ~ 1.215GHz
Power - Output: 275W
Gain: 20.3dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: NI-780GH-2L
Part Status: Last Time Buy
Voltage - Rated: 100 V
Voltage - Test: 50 V
Current - Test: 100 mA
Produkt ist nicht verfügbar
MMRF1008GHR5 Hersteller : NXP / Freescale MMRF1008H-1517341.pdf RF MOSFET Transistors Pulse Lateral N-Channel RF Power MOSFET, 960-1215 MHz, 275 W, 50 V