MMRF1008HR5
MMRF1008HR5 NXP Semiconductors
293335026346299mmrf1008h.pdf
Hersteller: NXP Semiconductors
Trans RF FET N-CH 100V 3-Pin NI-780 T/R
auf Bestellung 190 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MMRF1008HR5 NXP Semiconductors
Description: FET RF 100V 1.03GHZ NI-780, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-957A, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 1.03GHz, Power - Output: 275W, Gain: 20.3dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: NI-780H-2L, Part Status: Last Time Buy, Voltage - Rated: 100 V, Voltage - Test: 50 V, Current - Test: 100 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MMRF1008HR5 MMRF1008HR5 Hersteller : NXP USA Inc. www.nxp.com Description: FET RF 100V 1.03GHZ NI-780
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOT-957A
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 1.03GHz
Power - Output: 275W
Gain: 20.3dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: NI-780H-2L
Part Status: Last Time Buy
Voltage - Rated: 100 V
Voltage - Test: 50 V
Current - Test: 100 mA
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MMRF1008HR5 MMRF1008HR5 Hersteller : NXP Semiconductors 293335026346299mmrf1008h.pdf Trans RF FET N-CH 100V 3-Pin NI-780 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-957A
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 1.03GHz
Power - Output: 275W
Gain: 20.3dB
Technology: LDMOS
Part Status: Last Time Buy
Voltage - Rated: 100 V
Voltage - Test: 50 V
Current - Test: 100 mA
Produkt ist nicht verfügbar
MMRF1008HR5 Hersteller : NXP Semiconductors MMRF1008H-1517341.pdf RF MOSFET Transistors RF Power MOSFET 960- 1215 MHz 275 W 50 V