Produkte > NXP USA INC. > MMRF1008HSR5
MMRF1008HSR5
MMRF1008HSR5 NXP USA Inc.
Hersteller: NXP USA Inc.
Description: FET RF 100V 1.03GHZ NI-780S
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: NI-780S
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 1.03GHz
Power - Output: 275W
Gain: 20.3dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: NI-780S
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 100 V
Voltage - Test: 50 V
Current - Test: 100 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MMRF1008HSR5 NXP USA Inc.
Description: FET RF 100V 1.03GHZ NI-780S, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: NI-780S, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 1.03GHz, Power - Output: 275W, Gain: 20.3dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: NI-780S, Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 100 V, Voltage - Test: 50 V, Current - Test: 100 mA.
Weitere Produktangebote MMRF1008HSR5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MMRF1008HSR5 Hersteller : NXP Semiconductors MMRF1008H-1517341.pdf RF MOSFET Transistors RF Power MOSFET 960- 1215 MHz 275 W 50 V