Produkte > NXP SEMICONDUCTORS > MPC5121YVY400B
MPC5121YVY400B
MPC5121YVY400B NXP Semiconductors
25216773921676mpc5121e.pdf
Hersteller: NXP Semiconductors
MCU 32-bit e300 RISC ROMLess 3.3V 516-Pin TEBGA Tray
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC5121YVY400B NXP Semiconductors
Description: IC MCU 32BIT ROMLESS 516FPBGA, Packaging: Tray, Package / Case: 516-BBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 400MHz, RAM Size: 128K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Oscillator Type: External, Program Memory Type: ROMless, Core Processor: e300, Core Size: 32-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.08V ~ 3.6V, Connectivity: CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I2C, USB OTG, Peripherals: DMA, WDT, Supplier Device Package: 516-PBGA (27x27), Part Status: Not For New Designs, Number of I/O: 147, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tray
Package / Case: 516-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 400MHz
RAM Size: 128K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Core Processor: e300
Core Size: 32-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.08V ~ 3.6V
Connectivity: CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I2C, USB OTG
Peripherals: DMA, WDT
Supplier Device Package: 516-PBGA (27x27)
Part Status: Not For New Designs
Number of I/O: 147
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 110 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MPC5121YVY400B MPC5121YVY400B Hersteller : NXP Semiconductors 25216773921676mpc5121e.pdf MCU 32-bit e300 RISC ROMLess 3.3V 516-Pin TEBGA Tray