Produkte > NXP SEMICONDUCTORS > MPC5200VR400
MPC5200VR400
MPC5200VR400 NXP Semiconductors
MPC5200-3138937.pdf
Hersteller: NXP Semiconductors
Microprocessors - MPU NO-PB COMM 5200 400MHZ
auf Bestellung 126 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC5200VR400 NXP Semiconductors
Description: IC MPU MPC52XX 400MHZ 272BGA, Packaging: Tray, Package / Case: 272-BBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 400MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Core Processor: PowerPC G2_LE, Voltage - I/O: 2.5V, 3.3V, Supplier Device Package: 272-PBGA (27x27), Ethernet: 10/100Mbps (1), USB: USB 1.1 (2), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, RAM Controllers: DDR, SDRAM, Graphics Acceleration: No, Additional Interfaces: AC97, CAN, J1850, I2C, I2S, IrDA, PCI, PSC, SPI, UART, Part Status: Not For New Designs.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPC5200VR400 MPC5200VR400 Hersteller : NXP USA Inc. MPC5200.pdf Description: IC MPU MPC52XX 400MHZ 272BGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 400MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: PowerPC G2_LE
Voltage - I/O: 2.5V, 3.3V