Produkte > FREESCALE > MPC562MZP56R2
MPC562MZP56R2 FREESCALE
MPC561RM.pdf
Hersteller: FREESCALE
09+
auf Bestellung 1518 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC562MZP56R2 FREESCALE
Description: IC MCU 32BIT ROMLESS 388PBGA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 388-BBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 56MHz, RAM Size: 32K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Oscillator Type: External, Program Memory Type: ROMless, Core Processor: PowerPC, Data Converters: A/D 32x10b, Core Size: 32-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.5V ~ 2.7V, Connectivity: CANbus, EBI/EMI, SCI, SPI, UART/USART, Peripherals: POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 388-PBGA (27x27), Number of I/O: 64, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote MPC562MZP56R2
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 388-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 56MHz
RAM Size: 32K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Oscillator Type: External
Program Memory Type: ROMless
Core Processor: PowerPC
Data Converters: A/D 32x10b
Core Size: 32-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.5V ~ 2.7V