Produkte > NXP USA INC. > MPC745CVT350LE
MPC745CVT350LE NXP USA Inc.
MPC755EC.pdf
Hersteller: NXP USA Inc.
Description: IC MPU MPC7XX 350MHZ 255FCPBGA
Packaging: Tray
Package / Case: 255-BBGA, FCBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 350MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 105°C (TA)
Core Processor: PowerPC
Voltage - I/O: 2.5V, 3.3V
Supplier Device Package: 255-FCPBGA (21x21)
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit
Graphics Acceleration: No
Part Status: Obsolete
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC745CVT350LE NXP USA Inc.
Description: IC MPU MPC7XX 350MHZ 255FCPBGA, Packaging: Tray, Package / Case: 255-BBGA, FCBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 350MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 105°C (TA), Core Processor: PowerPC, Voltage - I/O: 2.5V, 3.3V, Supplier Device Package: 255-FCPBGA (21x21), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Graphics Acceleration: No, Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote MPC745CVT350LE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPC745CVT350LE MPC745CVT350LE Hersteller : NXP / Freescale MPC755PNS-1126965.pdf Microprocessors - MPU GF REV2.8@6W