MPC8245LZU333D
MPC8245LZU333D Freescale Semiconductor
FSCLS03826-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Freescale Semiconductor
Description: IC MPU MPC82XX 333MHZ 352TBGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 352-LBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 333MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 105°C (TA)
Core Processor: PowerPC 603e
Voltage - I/O: 3.3V