Produkte > MPC > MPC8245TZU300D
MPC8245TZU300D
MPC8245T_Series.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 109 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC8245TZU300D
Description: IC MPU MPC82XX 300MHZ 352TBGA, Packaging: Tray, Package / Case: 352-LBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 300MHz, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Core Processor: PowerPC 603e, Voltage - I/O: 3.3V, Supplier Device Package: 352-TBGA (35x35), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, RAM Controllers: SDRAM, Graphics Acceleration: No, Additional Interfaces: I2C, I²O, PCI, UART.
Weitere Produktangebote MPC8245TZU300D
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPC8245TZU300D MPC8245TZU300D Hersteller : NXP USA Inc. MPC8245T_Series.pdf Description: IC MPU MPC82XX 300MHZ 352TBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 300MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Core Processor: PowerPC 603e
Voltage - I/O: 3.3V
Supplier Device Package: 352-TBGA (35x35)
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit
RAM Controllers: SDRAM
Graphics Acceleration: No
Additional Interfaces: I2C, I²O, PCI, UART
Produkt ist nicht verfügbar
MPC8245TZU300D Hersteller : NXP / Freescale MPC8245ECS02AD-1127087.pdf Microprocessors - MPU 300MHz 570MIPS