Produkte > NXP USA INC. > MPC850CZQ50BU
MPC850CZQ50BU
MPC850CZQ50BU NXP USA Inc.
MPC850%20PowerQUICC.pdf
Hersteller: NXP USA Inc.
Description: IC MPU MPC8XX 50MHZ 256BGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 256-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 50MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 95°C (TA)
Core Processor: MPC8xx
Voltage - I/O: 3.3V
Supplier Device Package: 256-PBGA (23x23)
Ethernet: 10Mbps (1)
USB: USB 1.x (1)
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit
Co-Processors/DSP: Communications; CPM
RAM Controllers: DRAM
Graphics Acceleration: No
Additional Interfaces: HDLC/SDLC, I2C, IrDA, PCMCIA-ATA, TDM, UART/USART
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC850CZQ50BU NXP USA Inc.
Description: IC MPU MPC8XX 50MHZ 256BGA, Packaging: Bulk, Package / Case: 256-BBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 50MHz, Operating Temperature: -40°C ~ 95°C (TA), Core Processor: MPC8xx, Voltage - I/O: 3.3V, Supplier Device Package: 256-PBGA (23x23), Ethernet: 10Mbps (1), USB: USB 1.x (1), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: Communications; CPM, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No, Additional Interfaces: HDLC/SDLC, I2C, IrDA, PCMCIA-ATA, TDM, UART/USART.
Weitere Produktangebote MPC850CZQ50BU
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPC850CZQ50BU Hersteller : FREESCALE MPC850%20PowerQUICC.pdf 07+
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
MPC850CZQ50BU MPC850CZQ50BU Hersteller : NXP USA Inc. MPC850%20PowerQUICC.pdf Description: IC MPU MPC8XX 50MHZ 256BGA
Packaging: Tray
Package / Case: 256-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 50MHz
Core Processor: MPC8xx
Voltage - I/O: 3.3V