Produkte > NXP USA INC. > MPC853TVR100A
MPC853TVR100A
MPC853TVR100A NXP USA Inc.
MPC853TEC.pdf
Hersteller: NXP USA Inc.
Description: IC MPU MPC8XX 100MHZ 256BGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 256-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 100MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 95°C (TA)
Core Processor: MPC8xx
Voltage - I/O: 3.3V
Supplier Device Package: 256-PBGA (23x23)
Ethernet: 10Mbps (1)
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit
Co-Processors/DSP: Communications; CPM
RAM Controllers: DRAM
Graphics Acceleration: No
Additional Interfaces: HDLC/SDLC, PCMCIA, SPI, TDM, UART
Part Status: Obsolete
auf Bestellung 60 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC853TVR100A NXP USA Inc.
Description: IC MPU MPC8XX 100MHZ 256BGA, Packaging: Bulk, Package / Case: 256-BBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 100MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 95°C (TA), Core Processor: MPC8xx, Voltage - I/O: 3.3V, Supplier Device Package: 256-PBGA (23x23), Ethernet: 10Mbps (1), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: Communications; CPM, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No, Additional Interfaces: HDLC/SDLC, PCMCIA, SPI, TDM, UART, Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote MPC853TVR100A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPC853TVR100A MPC853TVR100A Hersteller : NXP USA Inc. MPC853TEC.pdf Description: IC MPU MPC8XX 100MHZ 256BGA
Packaging: Tray
Package / Case: 256-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 100MHz
Core Processor: MPC8xx
Voltage - I/O: 3.3V