Produkte > FREESCALE > MPC855TVR50D4R2
MPC855TVR50D4R2 Freescale
MPC860EC.pdf
Hersteller: Freescale
auf Bestellung 1159 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC855TVR50D4R2 Freescale
Description: IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 357-BBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 50MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 95°C (TA), Core Processor: MPC8xx, Voltage - I/O: 3.3V, Supplier Device Package: 357-PBGA (25x25), Ethernet: 10Mbps (1), 10/100Mbps (1), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: Communications; CPM, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No, Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote MPC855TVR50D4R2
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPC855TVR50D4R2 MPC855TVR50D4R2 Hersteller : NXP USA Inc. MPC860EC.pdf Description: IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 357-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 50MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 95°C (TA)
Core Processor: MPC8xx
Voltage - I/O: 3.3V