Produkte > MPC > MPC8560VT833LC
MPC8560VT833LC
DS_568_mpc8560.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 108 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC8560VT833LC
Description: IC MPU MPC85XX 833MHZ 783FCPBGA, Packaging: Tray, Package / Case: 783-BFBGA, FCBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 833MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 105°C (TA), Core Processor: PowerPC e500, Voltage - I/O: 2.5V, 3.3V, Supplier Device Package: 783-FCPBGA (29x29), Ethernet: 10/100/1000Mbps (2), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: Communications; CPM, RAM Controllers: DDR, SDRAM, Graphics Acceleration: No, Part Status: Obsolete, Additional Interfaces: I2C, PCI, RapidIO, SPI, TDM, UART.
Weitere Produktangebote MPC8560VT833LC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPC8560VT833LC MPC8560VT833LC Hersteller : NXP USA Inc. DS_568_mpc8560.pdf Description: IC MPU MPC85XX 833MHZ 783FCPBGA
Packaging: Tray
Package / Case: 783-BFBGA, FCBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 833MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 105°C (TA)
Core Processor: PowerPC e500
Voltage - I/O: 2.5V, 3.3V