Produkte > NXP USA INC. > MPC857DSLVR50B
MPC857DSLVR50B
MPC857DSLVR50B NXP USA Inc.
MPC862EC%2C857%28T%2CDSL%29.pdf
Hersteller: NXP USA Inc.
Description: IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 50MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 105°C (TA)
Core Processor: MPC8xx
Voltage - I/O: 3.3V
Supplier Device Package: 357-PBGA (25x25)
Ethernet: 10Mbps (1), 10/100Mbps (1)
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit
Co-Processors/DSP: Communications; CPM
RAM Controllers: DRAM
Graphics Acceleration: No
Additional Interfaces: I2C, IrDA, PCMCIA, SPI, TDM, UART/USART
auf Bestellung 44 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC857DSLVR50B NXP USA Inc.
Description: IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA, Packaging: Tray, Package / Case: 357-BBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 50MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 105°C (TA), Core Processor: MPC8xx, Voltage - I/O: 3.3V, Supplier Device Package: 357-PBGA (25x25), Ethernet: 10Mbps (1), 10/100Mbps (1), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: Communications; CPM, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No, Additional Interfaces: I2C, IrDA, PCMCIA, SPI, TDM, UART/USART.
Weitere Produktangebote MPC857DSLVR50B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 44 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
MPC857DSLVR50B MPC857DSLVR50B Hersteller : NXP USA Inc. MPC862EC%2C857%28T%2CDSL%29.pdf Description: IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 50MHz
Core Processor: MPC8xx
Voltage - I/O: 3.3V