Produkte > FREESCALE > MPC857DSLZQ66B
MPC857DSLZQ66B FREESCALE
MPC862EC,857(T,DSL).pdf
Hersteller: FREESCALE
06+ BGA
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC857DSLZQ66B FREESCALE
Description: IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA, Packaging: Tray, Package / Case: 357-BBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 66MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 105°C (TA), Core Processor: MPC8xx, Voltage - I/O: 3.3V, Supplier Device Package: 357-PBGA (25x25), Ethernet: 10Mbps (1), 10/100Mbps (1), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: Communications; CPM, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No.
Weitere Produktangebote MPC857DSLZQ66B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPC857DSLZQ66B MPC857DSLZQ66B Hersteller : NXP USA Inc. MPC862EC,857(T,DSL).pdf Description: IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA
Packaging: Tray
Package / Case: 357-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 66MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 105°C (TA)
Core Processor: MPC8xx
Voltage - I/O: 3.3V