Produkte > NXP USA INC. > MPC859DSLCZP50A
MPC859DSLCZP50A
MPC859DSLCZP50A NXP USA Inc.
MPC866%2C859_Man.pdf
Hersteller: NXP USA Inc.
Description: IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 50MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TA)
Core Processor: MPC8xx
Voltage - I/O: 3.3V
Graphics Acceleration: No
Part Status: Obsolete
Additional Interfaces: I2C, IrDA, PCMCIA, SPI, TDM, UART/USART
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC859DSLCZP50A NXP USA Inc.
Description: IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA, Packaging: Tray, Package / Case: 357-BBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 50MHz, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TA), Core Processor: MPC8xx, Voltage - I/O: 3.3V, Supplier Device Package: 357-PBGA (25x25), Ethernet: 10Mbps (1), 10/100Mbps (1), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: Communications; CPM, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No, Part Status: Obsolete, Additional Interfaces: I2C, IrDA, PCMCIA, SPI, TDM, UART/USART.