MPC859DSLZP50A
MPC859DSLZP50A Freescale Semiconductor
FSCLS02244-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Freescale Semiconductor
Description: IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 357-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 50MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 95°C (TA)
Core Processor: MPC8xx
Voltage - I/O: 3.3V
Graphics Acceleration: No
Additional Interfaces: I2C, IrDA, PCMCIA, SPI, TDM, UART/USART
auf Bestellung 1947 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC859DSLZP50A Freescale Semiconductor
Description: IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA, Packaging: Bulk, Package / Case: 357-BBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 50MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 95°C (TA), Core Processor: MPC8xx, Voltage - I/O: 3.3V, Supplier Device Package: 357-PBGA (25x25), Ethernet: 10Mbps (1), 10/100Mbps (1), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: Communications; CPM, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No, Additional Interfaces: I2C, IrDA, PCMCIA, SPI, TDM, UART/USART.
Weitere Produktangebote MPC859DSLZP50A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPC859DSLZP50A MPC859DSLZP50A Hersteller : NXP USA Inc. MPC866%2C859_Man.pdf Description: IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 50MHz
Core Processor: MPC8xx
Voltage - I/O: 3.3V