MPC866PZP100A
MPC866PZP100A Freescale Semiconductor
FSCLS02244-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Freescale Semiconductor
Description: IC MPU MPC8XX 100MHZ 357BGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 357-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 100MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 95°C (TA)
Core Processor: MPC8xx
Voltage - I/O: 3.3V
Supplier Device Package: 357-PBGA (25x25)
Ethernet: 10Mbps (4), 10/100Mbps (1)
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit
Co-Processors/DSP: Communications; CPM
RAM Controllers: DRAM
Graphics Acceleration: No
Additional Interfaces: HDLC/SDLC, I2C, IrDA, PCMCIA, SPI, TDM, UART/USART
Part Status: Active
auf Bestellung 88 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC866PZP100A Freescale Semiconductor
Description: IC MPU MPC8XX 100MHZ 357BGA, Packaging: Bulk, Package / Case: 357-BBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 100MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 95°C (TA), Core Processor: MPC8xx, Voltage - I/O: 3.3V, Supplier Device Package: 357-PBGA (25x25), Ethernet: 10Mbps (4), 10/100Mbps (1), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: Communications; CPM, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No, Additional Interfaces: HDLC/SDLC, I2C, IrDA, PCMCIA, SPI, TDM, UART/USART, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote MPC866PZP100A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPC866PZP100A MPC866PZP100A Hersteller : NXP Semiconductors 959432398741932mpc866ec.pdf MPU PowerQUICC MPC8xx Processor RISC 32bit 0.18um 100MHz 3.3V 357-Pin BGA Tray
Produkt ist nicht verfügbar
MPC866PZP100A MPC866PZP100A Hersteller : NXP USA Inc. MPC866%2C859_Man.pdf Description: IC MPU MPC8XX 100MHZ 357BGA
Packaging: Tray
Package / Case: 357-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 100MHz
Core Processor: MPC8xx
Voltage - I/O: 3.3V