Produkte > MPC > MPC866TVR133A
MPC866TVR133A
MPC866EC.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC866TVR133A
Description: IC MPU MPC8XX 133MHZ 357BGA, Packaging: Tray, Package / Case: 357-BBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 133MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 95°C (TA), Core Processor: MPC8xx, Voltage - I/O: 3.3V, Supplier Device Package: 357-PBGA (25x25), Ethernet: 10Mbps (4), 10/100Mbps (1), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: Communications; CPM, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No, Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote MPC866TVR133A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPC866TVR133A MPC866TVR133A Hersteller : NXP USA Inc. MPC866EC.pdf Description: IC MPU MPC8XX 133MHZ 357BGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 133MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 95°C (TA)
Core Processor: MPC8xx
Voltage - I/O: 3.3V