Produkte > FREESCAL.. > MPC870CVR66
MPC870CVR66 FREESCAL..
MPC875EC.pdf
Hersteller: FREESCAL..
5
auf Bestellung 1700 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC870CVR66 FREESCAL..
Description: IC MPU MPC8XX 66MHZ 256BGA, Packaging: Tray, Package / Case: 256-BBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 66MHz, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TA), Core Processor: MPC8xx, Voltage - I/O: 3.3V, Supplier Device Package: 256-PBGA (23x23), Ethernet: 10/100Mbps (2), USB: USB 2.0 (1), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: Communications; CPM, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No, Additional Interfaces: I2C, PCMCIA, SPI, TDM, UART.
Weitere Produktangebote MPC870CVR66
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPC870CVR66 MPC870CVR66 Hersteller : NXP USA Inc. MPC875EC.pdf Description: IC MPU MPC8XX 66MHZ 256BGA
Packaging: Tray
Package / Case: 256-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 66MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TA)
Core Processor: MPC8xx
Voltage - I/O: 3.3V
Supplier Device Package: 256-PBGA (23x23)
Ethernet: 10/100Mbps (2)
USB: USB 2.0 (1)
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit
Co-Processors/DSP: Communications; CPM
RAM Controllers: DRAM
Graphics Acceleration: No
Additional Interfaces: I2C, PCMCIA, SPI, TDM, UART
Produkt ist nicht verfügbar
MPC870CVR66 MPC870CVR66 Hersteller : NXP / Freescale MPC875EC-1127046.pdf Microprocessors - MPU 66 MHz 87 MIPS