MPC875VR66
MPC875VR66 Freescale Semiconductor
FSCLS03852-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Freescale Semiconductor
Description: IC MPU 66MHZ 256BGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 256-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 66MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 95°C (TA)
Core Processor: MPC8xx
Voltage - I/O: 3.3V
Supplier Device Package: 256-PBGA (23x23)
Ethernet: 10Mbps (1), 10/100Mbps (2)
USB: USB 2.0 (1)
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit
Co-Processors/DSP: Communications; CPM, Security; SEC
RAM Controllers: DRAM
Graphics Acceleration: No
Security Features: Cryptography
Additional Interfaces: I2C, PCMCIA, SPI, TDM, UART
auf Bestellung 56 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC875VR66 Freescale Semiconductor
Description: IC MPU MPC8XX 66MHZ 256BGA, Packaging: Tray, Package / Case: 256-BBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 66MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 95°C (TA), Core Processor: MPC8xx, Voltage - I/O: 3.3V, Supplier Device Package: 256-PBGA (23x23), Ethernet: 10Mbps (1), 10/100Mbps (2), USB: USB 2.0 (1), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: Communications; CPM, Security; SEC, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No, Security Features: Cryptography, Additional Interfaces: HDLC/SDLC, I2C, IrDA, PCMCIA, SPI, TDM, UART/USART.
Weitere Produktangebote MPC875VR66
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPC875VR66 MPC875VR66 Hersteller : NXP Semiconductors MPC875EC-1127046.pdf Microprocessors - MPU 66 MHz 87 MIPS
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
MPC875VR66 Hersteller : FREESCALE FSCLS03852-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw MPC875EC.pdf PBGA256 08+
auf Bestellung 7500 Stücke:
MPC875VR66 MPC875VR66 Hersteller : NXP USA Inc. MPC875EC.pdf Description: IC MPU MPC8XX 66MHZ 256BGA
Packaging: Tray
Package / Case: 256-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 66MHz
Core Processor: MPC8xx
Voltage - I/O: 3.3V