MRF13750HR5
MRF13750HR5 NXP Semiconductors
MRF13750H.pdf
Hersteller: NXP Semiconductors
RF MOSFET Transistors RF Power LDMOS Transistor 750 W
auf Bestellung 45 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MRF13750HR5 NXP Semiconductors
Description: RF MOSFET LDMOS 50V NI1230, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-979A, Current Rating (Amps): 10µA, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 700MHz ~ 1.3GHz, Configuration: Dual, Power - Output: 650W, Gain: 20.6dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: NI-1230-4H, Part Status: Active, Voltage - Rated: 105 V, Voltage - Test: 50 V.
Weitere Produktangebote MRF13750HR5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MRF13750HR5 MRF13750HR5 Hersteller : NXP Semiconductors 2124prf13750h.pdf Trans RF MOSFET N-CH 105V 4-Pin CFM T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
MRF13750HR5 MRF13750HR5 Hersteller : NXP USA Inc. MRF13750H.pdf Description: RF MOSFET LDMOS 50V NI1230
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-979A
Current Rating (Amps): 10µA
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 700MHz ~ 1.3GHz
Configuration: Dual
Power - Output: 650W
Gain: 20.6dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: NI-1230-4H
Part Status: Active
Voltage - Rated: 105 V
Voltage - Test: 50 V
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOT-979A
Current Rating (Amps): 10µA
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 700MHz ~ 1.3GHz
Configuration: Dual
Power - Output: 650W
Gain: 20.6dB
Technology: LDMOS
Part Status: Active
Voltage - Rated: 105 V
Voltage - Test: 50 V