Produkte > NXP USA INC. > MRF6V2300NR1
MRF6V2300NR1
MRF6V2300NR1 NXP USA Inc.
MRF6V2300N%28B%29R1.pdf
Hersteller: NXP USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 50V TO270-4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-270AB
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 220MHz
Power - Output: 300W
Gain: 25.5dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: TO-270 WB-4
Voltage - Rated: 110 V
Voltage - Test: 50 V
Current - Test: 900 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MRF6V2300NR1 NXP USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 50V TO270-4, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-270AB, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 220MHz, Power - Output: 300W, Gain: 25.5dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: TO-270 WB-4, Voltage - Rated: 110 V, Voltage - Test: 50 V, Current - Test: 900 mA.
Weitere Produktangebote MRF6V2300NR1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MRF6V2300NR1 MRF6V2300NR1 Hersteller : NXP USA Inc. MRF6V2300N%28B%29R1.pdf Description: RF MOSFET LDMOS 50V TO270-4
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-270AB
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 220MHz
Power - Output: 300W
Gain: 25.5dB
Technology: LDMOS
Voltage - Rated: 110 V
Voltage - Test: 50 V
Current - Test: 900 mA
Produkt ist nicht verfügbar
MRF6V2300NR1 Hersteller : NXP / Freescale MRF6V2300N-1127028.pdf RF MOSFET Transistors VHV6 300W TO270WB4N