Produkte > NXP USA INC. > MRF7S15100HSR3
MRF7S15100HSR3
MRF7S15100HSR3 NXP USA Inc.
MRF7S15100H.pdf
Hersteller: NXP USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 28V NI780
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: NI-780S
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 1.51GHz
Power - Output: 23W
Gain: 19.5dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: NI-780S
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 600 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MRF7S15100HSR3 NXP USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 28V NI780, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: NI-780S, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 1.51GHz, Power - Output: 23W, Gain: 19.5dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: NI-780S, Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 600 mA.
Weitere Produktangebote MRF7S15100HSR3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MRF7S15100HSR3 Hersteller : NXP / Freescale MRF7S15100H-1127180.pdf RF MOSFET Transistors HV7 1.5GHZ 28V23W NI780S