Produkte > MRF > MRF8S18120HR3
MRF8S18120HR3
MRF8S18120H.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MRF8S18120HR3
Description: RF MOSFET LDMOS 28V NI780, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-957A, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 1.81GHz, Power - Output: 72W, Gain: 18.2dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: NI-780H-2L, Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 800 mA.
Weitere Produktangebote MRF8S18120HR3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
tariffCode: 85412900
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
auf Bestellung 431 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
MRF8S18120HR3 MRF8S18120HR3 Hersteller : NXP USA Inc. MRF8S18120H.pdf Description: RF MOSFET LDMOS 28V NI780
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-957A
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 1.81GHz
Power - Output: 72W
Gain: 18.2dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: NI-780H-2L
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 800 mA