Produkte > NXP USA INC. > MRFE6VP5150GNR1,528
MRFE6VP5150GNR1,528 NXP USA Inc.
MRFE6VP5150N.pdf
Hersteller: NXP USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 50V TO270-4
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-270BB
Current Rating (Amps): 5µA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.8MHz ~ 600MHz
Configuration: Dual
Power - Output: 150W
Gain: 26.1dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: TO-270 WB-4 Gull
Part Status: Active
Voltage - Rated: 133 V
Voltage - Test: 50 V
Current - Test: 100 mA
auf Bestellung 475 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MRFE6VP5150GNR1,528 NXP USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 50V TO270-4, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-270BB, Current Rating (Amps): 5µA, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1.8MHz ~ 600MHz, Configuration: Dual, Power - Output: 150W, Gain: 26.1dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: TO-270 WB-4 Gull, Part Status: Active, Voltage - Rated: 133 V, Voltage - Test: 50 V, Current - Test: 100 mA.