NC7SZ125P5
NC7SZ125P5 ON Semiconductor / Fairchild
NC7SZ125-1121396.pdf
Hersteller: ON Semiconductor / Fairchild
Buffers & Line Drivers UHS Buffer
auf Bestellung 185 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details NC7SZ125P5 ON Semiconductor / Fairchild
Description: IC BUFFER NON-INVERT 5.5V SC70-5, Packaging: Bulk, Package / Case: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353, Output Type: 3-State, Mounting Type: Surface Mount, Number of Elements: 1, Logic Type: Buffer, Non-Inverting, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V, Number of Bits per Element: 1, Current - Output High, Low: 32mA, 32mA, Supplier Device Package: SC-70-5, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote NC7SZ125P5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
NC7SZ125P5 Hersteller : FAI FAIRS29683-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw 00+ SOP23
auf Bestellung 12000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
NC7SZ125P5 Hersteller : ONS/FAI NC7SZ125.pdf Група товару: Мікросхеми стандартної логіки Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
NC7SZ125P5 NC7SZ125P5 Hersteller : Fairchild Semiconductor FAIRS29683-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw Description: IC BUFFER NON-INVERT 5.5V SC70-5
Packaging: Bulk
Package / Case: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Output Type: 3-State
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 1
Logic Type: Buffer, Non-Inverting
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V
Number of Bits per Element: 1
Current - Output High, Low: 32mA, 32mA