P6SMB33CA-Q Bourns Inc.
Hersteller: Bourns Inc.
Description: TVS DIODE 28.2VWM 45.7V DO214AA
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 13.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28.2V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 31.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.7V
Power - Peak Pulse: 600W
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMB33CA-Q Bourns Inc.
Description: TVS DIODE 28.2VWM 45.7V DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 13.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28.2V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 31.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.7V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Preis | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
P6SMB33CAQ | Hersteller : Yangjie Technology |
Description: TVS - Diodes SMB 28.2V 600mW Packaging: Tape & Reel (TR) Part Status: Active |
auf Bestellung 300000 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
P6SMB33CA-Q | Hersteller : Bourns |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes DIO TVS VBR 33V 600W BIIDIR SMB AECQ |
auf Bestellung 8751 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
P6SMB33CA-Q | Hersteller : Bourns Inc. |
Description: TVS DIODE 28.2VWM 45.7V DO214AAPackaging: Cut Tape (CT) Package / Case: DO-214AA, SMB Mounting Type: Surface Mount Type: Zener Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ) Applications: Telecom Current - Peak Pulse (10/1000µs): 13.3A Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28.2V Supplier Device Package: DO-214AA (SMB) Bidirectional Channels: 1 Voltage - Breakdown (Min): 31.4V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.7V Power - Peak Pulse: 600W Power Line Protection: No Grade: Automotive Part Status: Active Qualification: AEC-Q101 |
| P6SMB33CAQ | Hersteller : Yangjie Electronic Technology | P6SMB33CAQ |
Diode TVS Single Bi-Dir 28.2V 600W 2-Pin SMB T/R Automotive AEC-Q101 |
Produkt ist nicht verfügbar |