P6SMB36CAQ
P6SMB36CAQ Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes SMB 30.8V 600mW
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
auf Bestellung 300000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMB36CAQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 30.8VWM 49.9VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30.8V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 34.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 49.9V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P6SMB36CA-Q P6SMB36CA-Q Hersteller : Bourns bourns_07102019_P6SMB-Q-1621328.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes DIO TVS VBR 36V 600W BIIDIR SMB AECQ
auf Bestellung 11523 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
P6SMB36CAQ Hersteller : Yangjie Electronic Technology P6SMB36CAQ
Mindestbestellmenge: 3000
P6SMB36CA-Q P6SMB36CA-Q Hersteller : Bourns p6smb-q.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 30.8V 600W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMB T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30.8V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 34.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 49.9V
Power - Peak Pulse: 600W